Evropski kupovi
Delije u oklopnom vozilu krstare Beogradom, slavlje na ulicama Beograda (VIDEO)
Prošle godine je Salcburg bio srećan grad za crveno-bele. Sada je četa Vladana Milojevića pred svojim navijačima u Beogrradu, na Marakani, izborila vizu za evro eliti. Odmah posle velikog remija, zlatna vrednog, igrači i stručni štab su oklopnim vozilom krenuli da “krstare” ulicama srpkske prestonice.
Pale se baklje, kolone vozila se kreću gradskim ulicama stvarajući zaglušujuću buku.Veliko slavlje za sve kojima je crveno-bela boje pri srcu. Sa krova Sportskog društva Crbvena zvezda bio je i vatromet, u čast ulaska srpskog šampiona drugi put uzastopnu u evro elitu.
Slaviće se do duboko u noć ne samo u Beogradu nego i u ostalim delovima Srbije. Posle 2:2 u Bernu, u Beogradu je bilo 1:1, dovoljno za prolazak među 32 najbolje ekipe Starog kontinenta.
Pogledajte snimke slavlje crveno-belih fudbalera!
Crveno-bela noć @crvenazvezdafk pic.twitter.com/c3Xfo16ngK
— zeljko mutavdzic (@zex_78) August 27, 2019
———-








