Fudbal

Drama na fudbalskoj utakmici: Potegnuti noževi u sukobu roditelja na tribinama

-

Tokom utakmice „Iberijskog kupa Andaluzije 2023.“ u meču koji se odigrao na stadionu Santa Marija Polo kluba, jedan navijač je izgubio razum u svađi sa roditeljima druge dece i nožem nasrnuo na njih.

On je mahao sa oštrim nožem u ruci i u dva navrata je pokušao da ubode čoveka sa kojim se sukobio u tuči i koji ga je navodno pre toga ranio.

Nekoliko hrabrih gledalaca se uključilo u sukob i uspelo na vreme da reaguje, čime je izbegnuta sigurna tragedija. Problem je u tome što se radi o meču mladih fudbalera niželigaša, gde se na tribinama mora očekivati fer i sportska atmosfera. Na ovakvim manifestacijama svaki sukob je nedopustiv, a kamoli kada se u njemu potegne i oružje.

———-

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Fudbal

U SVOM STILU: Pavkov na debiju doneo Čukaričkom pobedu u završnici (VIDEO)

-

Objavio

Fudbaleri Čukaričkog savladali su Napredak na Banovom brdu sa 2-1 u 23. kolu Superlige.

Pobedu je svom novom timu na debiju doneo Milan Pavkov pogotkom u 89. minutu. On je posle centaršuta Nemanje Milojevića, sina Zvezdinog trenera Vladana, glavom pokupio loptu i smestio je u gol.

Prethodno je iskusni Nebojša Bastajić doneo prednost gostima kada je već isteklo predviđeno zaustavno vreme prvog poluvremena, prethodno sebi izgradivši poziciju za šut.

Međutim, samo tri minuta bilo je potrebno domaćinu za izjednačenje nakon povratka na teren. Mladi Igor Miladinović je na isti način kao i Pavkov kasnije – glavom, poravnao rezultat posle centaršuta Stevanovića sa desne strane.

Čukarički je četvrti na tabeli sa 38 bodova, osam manje od trećeplasiranog TSC-a i tri više od kragujevačkog Radničkog koji je mesto iza. Napredak je deseti sa 28 osvojenih bodova.