Prati nas na društvenim mrežama

Fudbal

NAKON PORAZA OD ZVEZDE: Vojvodina potpisala trenera!

Objavljeno

-

FK Vojvodina

Vojvodina je u finalu Kupa propustila prvu priliku da izbori učešće u kvalifikacijama za neko evropsko takmičenje.

Crvena zvezda je slavila 3:0, tako da Novosađani kroz poslednje kolo Superlige traže tu šansu. Ali imaju teško gostovanje vicešampionu Partizanu.

Klub je objavio danas važnu vest. Vojdodina je produžila ugovor sa trenerom Miroslavom Tanjgom na još dve godine.

Miroslav Tanjga je pokazao da poseduje sve kvalitete koje tražimo u treneru Vojvodine, a to su znanje, harizma, maksimalna posvećenost i odnos prema igračima i prema klubu koji je iznad svih nas. Verujemo u njegov rad, u energiju koju donosi i u sistem koji zajedno gradimo. Za stabilnost ekipe je potreban kontinuitet, i zato smo odlučni da ga zadržimo i dodatno osnažimo tim uoči nove sezone u kojoj će naši ciljevi biti jasni – borba za Evropu i afirmacija mladih fudbalera iz naše fudbalske akademije, istakao je za klupski sajt predsednik Vojvodine Dragoljub Zbiljić.

Tanjga je došao kao zamena za Nenada Lalatovića. Novosađane je vodio na 13 mečeva do sada. Uz skor od 7 pobeda, dva nerešena i četiri poraza.

 

Advertisement

———-
Ostavi komentar

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

U trendu