Fudbal

NASTAVLJA SE DE ROSIJEVA MAGIJA: Poker Rome pred godtovanje Intera! (VIDEO)

-

U poslednjoj utakmici 23. kola Serije, Roma je na Olimpiku ubedljivo savladala Kaljari 4:0.

To je treća uzastopna pobeda iz isto toliko utakmica za novog trenera Danijelea De Rosija.

Poveli su Rimljani rano u 2. minutu preko Pelegrinija posle kornera.

Dvadest minuta kasnije, posle sjajne akcije, Dibala je duplirao vođstvo i sa tim rezultatom se otišlo na odmor.

Posle 5 minuta nastavka isti igrač postiže i treći gol sa bele tačke. Konačan razultat, ponovo posle kornera, postavio je defanzivac Hujsen.

Roma sada ima 38 bodova na 5. mestu, a sledeće kolo dolazi lider Inter. Kaljari je u zoni ispadanja sa 18 bodova.

———-

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Fudbal

Koliko Saša Ilić voli Partizan? Jedan snimak je dovoljan (VIDEO)

-

Objavio

Legenda Partizana Saša Ilić je najveći deo svoje igračke karijere proveo upravo u crno-belom dresgodini živpta, posle osvojenog Kupa 2019. godine. On je fudbalsku karijeru završio u 42. godini.

Zatim se posvetio trenerskom poslu, vodio je mlađe kategorije nacionalnog tima, zatim preuzeo ekipu Čukaričkog, a u poslednje dve sezone radi u inostranstvu – prošle sezone u CSKA iz Sofije, a ove u grčkom Atromitosu.

Dakle, već skoro pet godina je van Partizana, a zanimljivo je da od kada je on napustio Humsku, Partizan više nije osvojio nijedan trofej.

Videćemo da li će se to promeniti ove sezone, a Ilić i nakon odlaska iz redova Partizana svoju ljubav prema crno-belima pokazuje.

Sada je na društvene mreže osvanuo snimak koji je oduševio sve navijače kluba iz Humske.

Na zalost X je skratio video, ali evo i prvog dela!!