Fudbal
Ocene – Šta bi bilo bez Marina?
Ako ponovo želi u Ligu šampiona, Zvezda će morati mnogo bolje.
Nisu fudbaleri Crvene zvezde večeras zadovoljili ni rezultatom (2:1 za HJK), ni igrom svoje navijače, ali su i pored svega ostvarili cilj, a to je plasman u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona.
Presudila je pobeda sa “Marakane“ od 2:0, a ono što večeras najviše brine, jesu kiksevi i nesporazumi u odbrani, posle kojih je Zvezda primila oba gola.
Prvom je prethodio nesporazum Rodića i Boaćija, kod drugog je kiksnuo Stojković, što su Finci kažnjavali, a mnogi se pitaju kako će sve izgledati protiv mnogo kvalitetnijeg Kopenhagena u odnosu na ekipu HJK-a.
Nije bilo ni previše prilika u napadu, pogotovo za Boaćija, ni Ben nije blistao, a da Marin nije u svom stilu kreirao akciju za izjednačenje koje je doneo Jovančić, pitanje je šta bi se sve dešavalo do kraja meča.
U svakom slučaju, za nedelju dana protiv Kopenhagena očekujemo mnogo bolju Zvezdu.
Crvena zvezda: Borjan 6 – Stojković 5, Babić 6, Milunović 6.5, Rodić 5.5 – Jovančić 6.5, Kanjas 6 (Degenek od 88.) – Ben 5.5, Marin 7.5, Jevtović 5.5 (od 74. Ivanić) – Boaći 5 (od 55. Pavkov 6).
———-
Evroligapre 21 сатŠok: Napušta Monako i Evroligu?
Fudbalpre 1 данPiščević otišao u Aziju –
Fudbalpre 2 данаStanković za : Zvezda mi “otela” pojačanje ispred nosa
Fudbalpre 1 данMurinjo seda na klupu Portugala? U sve je uključen i Ruben Amorim
Fudbalpre 23 сатаLalatović promovisan kraj Jošanice: Da osvojim Kup, pa mogu da umrem!
Košarkapre 21 сатVeliki povratak Kendrika Nana!
Fudbalpre 1 данPartizan je dobio lidera kakvog mora da ima u borbi za titulu (VIDEO)
Fudbalpre 1 данStanković pred Kup: Učena se vratio, Ivanić i dalje van stroja

















