Evropske lige
Posrnuli gigant traži Jovića na zajam!
Pre nekoliko dana snažno je odjeknula vest da je Real spreman da pošalje Luku Jovića na pozajmicu. Sada je poznato i u čijem dresu bi do sada najskuplji srpski internacionalac u istoriji, mogao da zaigra. Gazeta delo sport piše da će Milan narednih dana zvanično od Reala da zatraži napadača “orlova”!
Kao prvo pojačanje Madriđana, Luka Jović je stigao iz Ajntrahta za 60 miliona evra. Međutim, čini se da period privikavanja na Španiju i “kraljevski klub” još traje. Jović nije bio ubedljiv u kontrolnim utakmicama. Premijerni duel u Vigu počeo je na klupi, a u igru je ušao tek u 81. minutu, umesto Benzeme.
Da li je srpski napadač tek pusta želja posrnulog italijanskog giganta, ili realnost, pokazaće sledećih nekoliko dana. Čelnici Milana očajnički pokušavaju da osnaže prilično skromnu ekipu. Osim Jovića, od Reala će da zatraže Mrijana Dijaza, a od Atletika Anhela Koreu.
———-
- Fudbalpre 2 дана
Mlada reprezentacija savladala komšije, igrač Partizana pogodio na asistenciju sina Dejana Stankovića, strelac i Vlahović
- Fudbalpre 2 дана
JUNIORI USPEŠNI: Srbija pobedila BiH
- Fudbalpre 2 дана
Zvezda “preterala u slavlju”: Moraće da igra bez publike
- Fudbalpre 2 дана
DEBI I ODMAH ASISTENCIJA: Mimović o meču sa Austrijom i ostvarenju sna
- Fudbalpre 2 дана
Otkriveno zašto Arnautović nije prešao u Zvezdu pred početak Lige šampiona!
- Košarkapre 1 дан
POVRATAK U ARENU: Doužer poslao poruku posle +32 Efesa protiv Partizana
- Košarkapre 2 дана
Pešić govorio o odluci Stojakovića i Vukčevića da igraju za Grčku
- Košarkapre 2 дана
SASTAV PARTIZANA ZA EFES: Povratak važnog igrača!