Domaći fudbal
REZERVISTA HEROJ VOŽDOVCA! Mladi crnogorski internacionalac doneo pobedu u 90. minutu! (VIDEO/FOTO)

Gol vredan tri boda postigao je Nikša Vujanović
Fudbaleri Voždovca pobedili su na svom terenu Radnički 1923 iz Kragujevca 1:0, u prvoj utakmici petog kola Superlige Srbije.
Jedini gol postigao je Nikša Vujanović u 90. minutu.
Mladi crnogorski internacionalac je ušao u drugom poluvremenu u igru, a u ključnoj situaciji našao se na pravom mestu u pravo vreme, spremno sačekao pas sa krila u kaznenom prostoru, i bio dovoljno miran da pogodi loptu i smesti je u mrežu. Bila je to savršena timska akcija, tropotezna kombinacija ofanzive i efikasna završnica vredna tri boda.
– Ovo je za nas izuzetno značajna pobeda zato što dolazi nakon poraza od Spartaka koji je bio prilično ubedljiv (0:3). Znali smo da ćemo imati tešku utakmicu večeras, izašla je ekipa koja je možda i mlađa od one koja je irgala do sada. Dali smo šansu nekim drugim igračima da bismo videli šta možemo da očekujemo od njih. Na kraju je pobeda stigla kao nagrada jer smo bili strpljivi i verovali da to može da se desi – rekao je trener Voždovca Nebojša Jandrić.
Voždovac je prekinuo niz od tri utakmice bez pobede, dok je Radnički pretrpeo drugi uzastopni poraz.
U sledećem kolu Voždovac će kao gost igrati protiv Crvene zvezde, a Radnički će dočekati Čukarički.
Izvor: Espreso/Sportskiportal.rs
———-
Domaći fudbal
BOMBA U SRPSKOJ LIGI BEOGRAD! Gol godine u našem fudbalu (VIDEO)

Nikola Milinović pogodio sa 40 i kusur metara
Fudbaleri Torlaka pobedili su Brodarac na gostovanju sa 2:1 u sedmom kolu Srpske lige Beograd.
Na ovoj utakmici trećeg ranga srpskog fudbala videli smo možda i gol godine od strane Nikole Milinovića sa 40 i kusur metara.
Kakav gol
Nikola Milinović (FK Torlak) pic.twitter.com/KDX0gf96cC— Fudbalski savez Beograda (@fsbeograda1920) September 22, 2023
Torlak je sada sedmi na tabeli sa devet bodova, dok je Brodarac ostao pretposlednji sa samo tri boda.
- Fudbalpre 2 дана
Žoze Murinjo odbio najluđu ponudu u istoriji fudbala! Poznato ko ju je poslao
- Košarkapre 2 дана
ČUVENI ACA TRICA: Petrović poslao poruku mladom igraču Mege posle promašaja za pobedu
- Fudbalpre 2 дана
HVANG ZBUNIO GVARDIOLU: Reakcija o kojoj bruji Ostrvo
- Fudbalpre 2 дана
NAVIJAČI SU PRIŽELJKIVALI: Pobeda u Kruševcu vodi na vrh tabele!
- Košarkapre 1 дан
KRAJ ODMORA: MVP napustio Sombor i zaputio se ka odbrani titule (FOTO)
- Fudbalpre 2 дана
PRED DIREKTAN LŠ DUEL: Jang Bojs kao i Zvezda
- Košarkapre 1 дан
ŠPANIJA: Srpski centar dvocifren u pobedi svog tima, bivši plej Zvezde nadomak dabl-dabla
- Fudbalpre 1 дан
Pobeda Partizana u Kruševcu za prvo mesto, Kalulu se ispromašivao i upisao prvenac, neverovatan autogol Jovanovića (VIDEO)