Prati nas na društvenim mrežama

Fudbal

Španci opleli po Joviću: Kao senka, jedva da je pipnuo loptu, razočaravajuće…

Objavljeno

-

Španski mediji oštro su kritikovali fudbalere Real Madrida posle poraza u prvom pripremnom meču za novu sezonu.

Real je poražen od Bajerna rezultatom 3:1 u meču Međunarodnog kupa šampiona.

Srpski golgeter Luka Jović debitovao je na tom, doduše nezvaničnom, meču i nije ostavio dobar utisak za 45 minuta koliko je proveo na terenu.

Takvo mišljenje imala je španska Marka, koja je kritikovala reprezentativca Srbije.

„Bio je senka. Odsečen od saigrača, jedva da je pipnuo loptu. Nije izgledao kao napadač u kojeg za kojeg je Real izdvojio ogromnu količinu novca“, navodi se u tom španskom listu.

Hrvatski vezista Luka Modrić prošao je malo bolje kod novinara Marke.

„Dinamičan na početku, ali je igrao loše posle primljenog gola. Bio je bolji krajem prvog poluvremena, a Nojer mu je odbranio šut kojim bi izjednačio. Izgleda kao da će dobar pripremni period biti ono što je potrebno Modriću, kako bi se vratio na nivou na kojem nije bio prethodne sezone“.

Španski portal AS nije bio ništa rezervisaniji od kolega u kritici na račun Jovića.

„Razočaravajuć debi. Srdačno se pozdravio sa Nikom Kovačom pre nego što je ušao na teren, a to je možda bio i njegov najbolji potez utakmice“, naovdi se na njihovom portalu.

Pohvale je dobio Eden Azar, koji je letos došao iz Čelsija. Španci nisu veličali njegovu partiju, ali su istakli da se dobro pokazao na debiju i da deluje kao da će opravdati ogromna očekivanja.

Pratite nas na Instagramu i Fejsbuku

Advertisement

———-
Ostavi komentar

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Fudbal

DOSTA MU JE SAUDIJSKE ARABIJE: Roberto Firmino blizu transfera u italijanskog giganta!?

Objavljeno

-

Objavio

Nakon samo 14 utakmica i tri postignuta pogotka, Roberto Firmino spreman je da napusti saudijski Al-Ahli i vratiti se u Evropu.

Apeninski mediji lansirali su senzacionalnu vest kako bivši napadač Liverpula želi napustiti Saudijsku Arabiju. Zainteresovan je Milan, navode Italijani.

Firmino je letos šokirao odlukom da napusti Liverpul kako bi se u besplatnom transferu preselio u Al-Ahli. Međutim, njegova karijera tamo nije krenula očekivanim tokom i navodno se želi vratiti u Evropu već u zimskom prelaznom roku.

U redovima Milana svesni su situacije oko 32-godišnjeg Brazilca i spremni su ga nagovoriti na dolazak u glavni grad Lombardije.

Firmino je najbolje dane karijere proveo u Liverpulu od 2015. godine. Engleski velikan ga je platio Hofenhajmu 41 milion evra.

Za Liverpull je odigrao 352 utakmice i dao 107 golova uz 78 asistencija. Pre četiri godine bio je prvak Evrope, a pre tri je osvojio Premijer ligu.

 

Nastavi sa čitanjem

U trendu