Fudbal
„SRBIJA BILA U TOTALNOM RASULU NA MUNDIJALU“! Savićević bez dlake na jeziku o izdanju „orlova“ u Kataru
Čudilo me i ponašanje četvorice, petorice igrača koji su protiv Kameruna govorili da ne mogu da igraju. Tražili su zamenu, a četiri dana kasnije protiv Švajcarske su svi mogli, rekao je legendarni Dejo Genije
Legendarni fudbaler Crvene zvezde i Milana Dejan Savićević govorio je o učešću Srbije i Hrvatske na nedavnom Svetskom prvenstvu u Kataru.
– Srbija nije imala sreće, ali fizički je bila u totalnom rasulu. Čudilo me i ponašanje četvorice, petorice igrača koji su protiv Kameruna govorili da ne mogu da igraju. Tražili su zamenu, a četiri dana kasnije protiv Švajcarske su svi mogli. Hrvatska je, za razliku od ostalih država iz regiona, napravila kult reprezentacije – rekao je Savićević.
Imao je mišljenje i o Hrvatskoj.
– Hrvatska je imala dobar vezni red, što se znalo i pre početka Svetskog prvenstva, ali nedostajao joj je prvi napadač poput Mandžukića. To mi je rekao i Zvonimir Boban pre početka Mundijala – istakao je popularni Genije.
Obrazložio je svoje mišljenje…
– Petković i Livaja nisu igrači tog nivoa da mogu biti prevaga na terenu. Nedostajao im je i bočni igrač profila Rebića iz Milana. Hrvati su na ta dva mesta imali najviše problema – zaključio je predsednik Fudbalskog saveza Crne Gore.
———-
- Fudbalpre 2 дана
BOMBA IZ NOVOG SADA: Lalatović je bivši, menja ga selektor!?
- Fudbalpre 2 дана
GOTOVO: Partizan doveo napadača iz Nemačke!
- Fudbalpre 2 дана
NAKON REMIJA U BERGAMU: Mota ekspresno reagovao, stigao napadač plaćen 95.000.000 evra!
- Fudbalpre 2 дана
BURA OKO KOLAROVA: FSS demantovao Tanjgu
- Fudbalpre 2 дана
Lazar Marković se vraća u Evropu
- Fudbalpre 2 дана
Crvena zvezda dogovorila prodaju štopera u Seriju A!
- Fudbalpre 1 дан
Blagojević nakon remija: Trener Partizana dobio pitanje i o Jovanu Miloševiću
- Fudbalpre 14 сати
TEK ŠTO JE DOŠAO: Strahinja Pavlović napušta Milan!