Fudbal
TEŠKA ARTILJERIJA ZA ŠVAJCARCE Na Marakanu stigao tenk!
Odavno su navijači Crvene zvezde pokazali “šetalicu” na kojoj je prikazan tenk. U predvečerje duela godine, na Marakanu je stigao pravi, pravcati – tenk.
Reč je o oruđu tipa T-55 koje je, kako se navodi na društvenim mrežama korišćeno u Vukovaru. Tenk treba da simbolizuje tešku artiljeriju kojom će crveno-beli da napadnu Jang Bojs, ali i da ulije dodatni motiv izabranicima Vladana Milojevića.

Foto: Facebook/FK Crvena zvezda
Tenk je dopremljen na nedavno uređeni plato ispred severne tribine stadiona “Rajko Mitić. Reč je o svojevrsnoj atrakciji i spomeniku kakav je do sada mogao da bude viđen samo u Vojnom muzeju na Kalemgdanu. Od sada i na Zvezdinom severu.
———-
Fudbalpre 1 данSPECIJAL! Argentina Švajcarska: Gaučosi prolaze na penale – 11,0, Mesi gol i asistencija – 6,50
Fudbalpre 1 данMarkinjos: Stankoviću želim sve najbolje, ali…
Fudbalpre 1 данOva deca “jedu malu decu“: Španija se vratila na krov Evrope bez primljenog gola
Fudbalpre 1 данAjaks bi da kupuje na veliko: Unahi želja Kopljanika, Đirona traži 25.000.000 evra
Fudbalpre 1 данTitula o kojoj će se zauvek pričati: Da dočekamo da Partizan opet bude prvak
Fudbalpre 7 сатиOtmica mundijalskog hita: Njukaslu propada dogovoreno pojačanje od 60.000.000 evra!
Fudbalpre 7 сатиStanković odveo Zomera u Belgiju!
Fudbalpre 6 сатиREZZIME DANA (nedelja): Izdao šampion Norveške, ne i Bode Glimt


















