Domaći fudbal
Veliko pojačanje za Rad: Bivši igrač večitih rivala posle samo dva meseca promenio klub
Nekadašnji fudbaler Partizana i Crvene zvezde, Miloš Bosančić, promenio je klub posle samo dva meseca.
Bosančić je u junu potpisao ugovor sa Voždovcem, odigrao jedan meč za „zmajeve“, ali će karijeru nastaviti u drugom superligašu, Radu.
Bivši mladi reprezentativac Srbije važio je za jednog od najtalentovanijih igrača na ovim prostorima, ali talenat nije pretočio u značajnije rezultate na klupskom nivou.
Promenio je veliki broj klubova, a pored večitih rivala igrao je za Boavistu, OFK Beograd, Čukarički, Liberec, Jongnam, Hangžu, Tero Sasanu, Keslu i Sabah pre nego što se vratio u Srbiju ovog leta.
Priliku za debi imaće već u nedelju kada Rad gostuje ekipi Napretka u 7. kolu Linglong Superlige Srbije.
———-
- Košarkapre 2 дана
Poznato gde Boriša Simanić nastavlja karijeru
- Fudbalpre 2 дана
GOTOVO: Vanja Milinković-Savić ima novi klub u Italiji, braniće u LŠ!
- Fudbalpre 2 дана
Crvena zvezda traži način da se reši stranca
- Fudbalpre 2 дана
POVRATAK LEGENDE: Imobile odbio Milan i izabrao srce umesto novca!
- Košarkapre 2 дана
VIRTUS NASTAVLJA SA RENOVIRANJEM: Pronađena zamena za Šengeliju!
- Fudbalpre 1 дан
Mrkela otkrio na kojim pozicijama stižu pojačanja
- Fudbalpre 16 сати
Nakon interesovanja Real Madrida: Stigla ponuda za Aleksandra Mitrovića!
- Fudbalpre 18 сати
NAPUŠTA LIVERPUL BEZ POZDRAVA? Kijeza se na poziv legende vraća gde mu je mesto!