Fudbal
Vučić se slikao sa „fudbalskom legendom“ koja ga obožava (FOTO)
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio na Twitter nalogu fotografiju sa trenerom Vojvodine Nenadom Lalatovićem kojeg je nazvao „fudbalskom legendom“.
„Vučić fenomenalno vlada, mnogo ga volim! Dabogda vladao još 50 godina“, izjavio je pre tri godine fudbalski trener Nenad Lalatović, a ovu izjavu „pojačao“ jula ove godine kada je naglasio da će „uvek biti uz Vučića, ali i da nikad neće ući ni u jednu političku stranku“.
Imao je Lalatović u sredu uveče priliku i da to lično kaže predsedniku Srbije, koji je na svom Twitter nalogu objavio fotografiju sa trenerom Vojvodine.
Са фудбалском легендом, Ненадом Лалатовићем, у Новом Саду. pic.twitter.com/KpvDvr7808
— Александар Вучић (@avucic) October 9, 2019
Lalatović je često u centru pažnje, a pre nekoliko nedelja podigao je prašinu kada je sa Vojvodinom gostovao Radničkom u Nišu, klubu čiji je trener bio do ove sezone. Okrenuo se ka zapadnoj tribini i izgovorio: „Ovoga mi krsta, sve ću da kažem o nameštenim utakmicama„.
———-
Evroligapre 21 сатŠok: Napušta Monako i Evroligu?
Fudbalpre 1 данPiščević otišao u Aziju –
Fudbalpre 1 данMurinjo seda na klupu Portugala? U sve je uključen i Ruben Amorim
Fudbalpre 24 сатаLalatović promovisan kraj Jošanice: Da osvojim Kup, pa mogu da umrem!
Fudbalpre 2 данаStanković za : Zvezda mi “otela” pojačanje ispred nosa
Košarkapre 21 сатVeliki povratak Kendrika Nana!
Fudbalpre 1 данPartizan je dobio lidera kakvog mora da ima u borbi za titulu (VIDEO)
Fudbalpre 1 данStanković pred Kup: Učena se vratio, Ivanić i dalje van stroja

















