Evropski kupovi
Zdjelar: Nećemo da se branimo u Norveškoj, nismo dobri u tome
U četvrtak fudbaleri Partizana igraju meč sezone. U revanšu poslednjeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope crno-beli igraju u Norveškoj protiv Moldea. U Humskoj je bilo 2:1, a bolji iz ovog dvomeča igraće grupnu fazu Lige Evrope.
Saša Zdjelar smatra da Partizan ne treba da se brani u revanšu.
– Ne bi trebalo da se branimo jer nismo mnogo dobri u takvoj igri. Sigurno je da moramo da budemo oprezni. Molde je i na našem stadionu pokazao da ume da bude opasan ako dolazi do šansi. Od početka do kraja moramo da budemo mudri – rekao je Zdjelar za Sportski žurnal.
Utakmica u Norveškoj počinje u 19 časova.
———-
Fudbalpre 2 данаSPECIJAL! Austrija – Jordan: Arnautović daje gol i slavlje Austrije – 2,50, gol iz penala – 3,50
Fudbalpre 2 данаVize i kilometri nisu jedini problemi: Zmija se pojavila u kampu Nemačke
Fudbalpre 19 сатиMartinez o Ronaldu: Nema smisla menjati najboljeg strelca u istoriji kad nam treba gol
Fudbalpre 19 сатиSPECIJAL! Uzbekistan – Kolumbija: Dijas strelac 2,10, iz 2-2 i 3+ – 2,95
Fudbalpre 2 данаPetoligaš okupio bivše asove: Tošić, Dević, Bosančić…
Fudbalpre 20 сатиI kako posle reći da je sa njim bolje? Ronaldo bez gola na velikim takmičenjima već 10 utakmica
Fudbalpre 19 сатиSPECIJAL! Gana Panama: Semenjo daje gol i kec 5,00, Gol van 16 metara 3,90
Fudbalpre 2 данаDiktator svetskog golgeterskog poretka! Embape, monstrume…


















