Fudbal
Zvezda povećala cene sezonskih karata!

Navijači će po starim cenama moći da kupuju još samo sutra.
Fudbalski klub Crvena zvezda doneo je odluku o promeni cena sezonskih ulaznica.
Obnova karata po dosadašnjim cenama moguća je još samo u petak 2. avgusta od 10 do 19 časova, i u subotu 3. avgusta od 11 do 16 časova, u prostorijama Servisa za članstvo, koje se nalazi na zapadnoj tribini stadiona „Rajko Mitić“.
Od ponedeljka 5. avgusta sve sezonske karte moći će da se kupe po povišenim cenama, uključujući i VIP sektor na zapadnoj tribini.
Cene karata su sledeće:
Sever 4.000;
Istok 7.000;
Zapad 8.000;
VIP sektor na zapadnoj tribini 20.000;
VIP galerija 60.000;
VIP 1 i Pet zvezdinih zvezda 120.000 dinara.
Porodične karte za istok (1-5 dece) deca ne plaćaju, dok na zapadnoj tribini koštaju 1.000 dinara.
Zvezda je prešla cifru od 6.000 sezonskih ulaznica čime je postavila novi rekord po broju prodatih godišnjih karata.
Ulaznice važe i za utakmicu 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona koju Zvezda u utorak protiv Kopenhagena na Marakani.
———-
Fudbal
Juve poražen, Vlahović propustio priliku da dostigne Del Pjera i Trezegea (VIDEO)

Fudbaleri Juventusa poraženi su na gostovanju Sasuolu u 5. kolu Serije a sa 4-2, a srpski reprezentativac Dušan Vlahović propustio je šansu da stane uz rame sa legendama kluba Alesandrom Del Pjerom i Davide Trezegeom.
Domaćin je vodio na poluvremenu golovima Lorijentea u 12. i Berardija u 41. minutu, dok je jedini zatresao mrežu Sasuola Matijas Vina autogolom u 21. minutu.
Jedini strelac u ekipi Juventusa bio je Federiko Kjeza u 78. minutu, kada je poravnao na 2-2. Međutim, Pinamonti je vratio prednosti domaćima u 82. inutu, dok je Federiko Gati “uzvraitio uslugu” autogolom u zaustavnom vremenu za konačnih 4-2.
Vlahović je ušao u igru umesto Kejna u 76. minutu, ali umesto da donese prevagu ponovo je sve krenulo nizbrdo za Staru Damu. Tako je propustio priliku da dostigne legendarni tandem Juventusa Alesandra Del Pjera i Davida Trezegea, koji su svojeremeno postizali po 6 golova u prvih pet kola Serije A.
Del Pjero je to učinio u sezoni 2002/03, a Trezege u povratničkoj sezoni 2007/08, nakon što su se vratili iz Serije B posle izbacivanja zbog Kalčopolija.
Vlahović je u prva četiri kola postigao isto toliko golova ove sezone u Seriji A, ali je na tome i ostao, pošto se danas nije upisao u strelce.
- Fudbalpre 2 дана
Stanković nakon pobede nad Čukaričkim: Drago mi je zbog Pešića
- Fudbalpre 1 дан
Milošević novi selektor komšija
- Fudbalpre 2 дана
POTPUNI HAOS: Huligani nasrnuli na bus s italijanskim navijačima!
- Košarkapre 1 дан
EVROLIGAŠKA “BOMBA”: NBA pojačanje stiže kod favorita za titulu
- Fudbalpre 1 дан
KAO GROM IZ VEDRA NEBA: Jedan od najboljih golmana sveta se povlači?!
- Fudbalpre 2 дана
TSC vodi protiv Vest Hema u Londonu (VIDEO)
- Fudbalpre 1 дан
PONUDA KOJA SE NE ODBIJA? Ernandez napušta Milan!
- Fudbalpre 1 дан
“Kod Lalatovića mi nije bilo jasno šta igramo, igračima ništa nije objašnjavao”