Košarka
GOTOV ODMOR Počela sezona za košarkaše Partizana
Košarkaši Partizana otpočeli su u ponedeljak pripreme za novu sezonu. Tokom uvodne nedelje, crno-beli će trenirati u zemunskom SC “Master”, dok je početkom naredne nedelje planiran prelazak u novi dom košarkaša Partizana, Beogradsku arenu.
Crno-beli će do kraja avgusta trenirati u Beogradu, a prvu proveru imaće u Kraljevu, 31. avgusta, protiv ekipe Sloge. Utakmica će biti otvorenog tipa, povodom obeležavanja 70 godina postojanja tog kluba.
Partizan će 5. septembra u Beogradu odigrati zatvoreni test meč protiv Darušafake, dok će 7. i 8. septembra učestvovati na MEZ Poljska turniru u Vroclaveku gde će mu rivali biti Makabi iz Tel Aviva i Arka.
Izabranici Andree Trinkijerija će potom, 14. i 15. septembra, učestovati na turniru u Klužu, na kojem će pored domaćeg Kluža igrati Fenerbahče i Mornar iz Bara.
Posle toga, 19. septembra, Partizan će u Beogradu odigrati otvoreni test meč protiv AEK-a, posle čega ih očekuje odlazak na Superkup ABA lige gde će u četvrtfinalu grati protiv Mega Bemaksa.
Prvu zvaničnu utakmicu u novoj sezoni Partizan će igrati 1. oktobra u Veneciji, u prvom kolu Evrokupa, dok će prvi meč pred svojim navijačima igrati 8. oktobra protiv Tofaša.
———-
Fudbalpre 2 данаTRANSFERI (sreda, 8. jul)
Fudbalpre 2 данаRezzime dana (sreda): Preokret Nemavca na evropskom za omladince, Sutjeska pokazala zube Kairatu
Fudbalpre 22 сатаAtletiko se vraća i vadi kečeve iz rukava za Mejsona Grinvuda
Fudbalpre 2 данаDešan podgreva temperaturu: Želim da nam Argentinac sudi jednako dobro kao što je Francuz njima
Fudbalpre 2 данаRetko Lil daje ovolike pare za pojačanja, ali izvrsno poznaje tržište Beneluksa
Fudbalpre 2 данаIzbeglički koreni stvorili gol-mašinu: Palestinac je noćna mora Srba u Belorusiji
Fudbalpre 22 сатаTežak dan za regionalni fudbal: Crnogorci izgubile sve, Ljajićevo Sarajevo se izvuklo…
Fudbalpre 22 сатаRezzime dana (četvrtak): Evropa se budi, klađenje u punom jeku



















