Košarka
Gudurić: Samo je bilo pitanje da li ćemo ozbiljno pristupiti [VIDEO]
Srbija je deklasirala Angolu na otvaranju Mundobasketa 2019.
Marko Gudurić je istakao dobru atmosferu u Fošanu i pravi pristup igri.
– Lepo je bilo igrati pred punim tribinama, dosta je bilo naših ljudi. Očekujemo sve veću podršku. Kvalitet je na našoj strani. Samo je bilo pitanje da li ćemo ozbiljno pristupiti, što smo uradili i rutinski priveli utakmicu kraju, rekao je Gudurić.
Orlovi su već fokusirani na naredni meč protiv Filipina (ponedeljak, 2. septembar od 13.30 časova).
– Dalje idu Filipini. Spremamo se, nadamo se da će i Beli igrati, dodao je Gudurić.
———-
Fudbalpre 1 данSPECIJAL! Austrija – Jordan: Arnautović daje gol i slavlje Austrije – 2,50, gol iz penala – 3,50
Fudbalpre 1 данVize i kilometri nisu jedini problemi: Zmija se pojavila u kampu Nemačke
Fudbalpre 1 данPetoligaš okupio bivše asove: Tošić, Dević, Bosančić…
Fudbalpre 1 данDiktator svetskog golgeterskog poretka! Embape, monstrume…
Fudbalpre 1 данFrancuzi jedva preživeli Senegal, a onda pokazali moćno lice (VIDEO)
Fudbalpre 2 сатаSPECIJAL! Gana Panama: Semenjo daje gol i kec 5,00, Gol van 16 metara 3,90
Fudbalpre 2 сатаMartinez o Ronaldu: Nema smisla menjati najboljeg strelca u istoriji kad nam treba gol
Fudbalpre 3 сатаI kako posle reći da je sa njim bolje? Ronaldo bez gola na velikim takmičenjima već 10 utakmica



















