OBELEŽIO ISTORIJU ZVEZDE I REPREZENTACIJE: Održana komemoracija Draganu Kapičiću - Sportski Portal
Prati nas na društvenim mrežama

Košarka

OBELEŽIO ISTORIJU ZVEZDE I REPREZENTACIJE: Održana komemoracija Draganu Kapičiću

Objavljeno

-

Proslavljeni košarkaški reprezentativac Jugoslavije Dragan Kapičić, preminuo je nedavno u 76. godini života.

Danas je na Malom Kalemegdanu održana komemoracija povodom toga. Kao bivšem igraču Crvene zvezde i predsedniku KSS-a.

Prisutnima su se od njega oprostili: Zoran Slavnić, njegov nekadašnji saigrač, gesek KSS Zlatko Bolić, Nebojša Čović kao predsednik KK Crvena zvezda Meridianbet i njegov sin Stefan.

Na Malom Kalemegdanu održana komemoracija povodom smrti Dragana Kapičićahttps://t.co/jOnb095feL#ksspic.twitter.com/xt0oKf3eWE

— Košarkaški savez SRB (@KSSrbije) July 3, 2024

On je najbolji strelac u istoriji Zvezde a sa reprezentacijom Jugoslavije osvojio je nebrojeno medalja na 169 odigranih mečeva. Nastupao je i za nemački Saturn, a od 2007. do 2011. bio predsednik KSS. Sahranjen je na Cetinju.

Foto: Košarkaški Savez Srbije/ Marko Metlaš

Advertisement

———-
Ostavi komentar

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

U trendu