Košarka
Petrušev govorio o značaju Bolomboja za ekipu


Košarkaši Crvene zvezde upisali su sigurnu pobedu protiv Mege večeras u ABA ligi, a odličnu partiju pružio je Filip Petrušev, što posebno može da raduje navijače.
On se vraća nakon bolesti, što je bilo vidljivo na poslednjoj utakmici u Evroligi, pošto je pružio veoma loše izdanje, a na kojoj je pritom Džoel Bolomboj doživeo povredu koja će ga na nekoliko nedelja ponovo udaljiti sa parketa, baš u najvažnijem momentu sezone, kada se tim bori za plasman u plejof.
– Gledam da se vratim fizički posle bolesti, pogotovu kada Džoel nije tu – svi znamo koliko on znači i fali. Moramo da napravimo iskorak, pogotovu ja i gledam da se što bolje pripremim za utakmice koje predstoje, izjavio je Petrušev za “Meridian sport“, pa se posebno osvrnuo na značaj Bolomboja za ekipu.
– Te stvari koje on radi, to niko u Evropi ne radi na tom nivou. Taj skok, ta odbrana… Sigurno će nas naterati da se skupimo i damo još veći doprinos. Neće biti lako pobediti nijednu utakmicu do kraja, ali daćemo sve od sebe. On će nedostajati, ali i dalje imamo šanse, smatra Petrušev.
———-
Evroligapre 21 сатŠok: Napušta Monako i Evroligu?
Fudbalpre 1 данPiščević otišao u Aziju –
Fudbalpre 1 данMurinjo seda na klupu Portugala? U sve je uključen i Ruben Amorim
Fudbalpre 1 данLalatović promovisan kraj Jošanice: Da osvojim Kup, pa mogu da umrem!
Fudbalpre 2 данаStanković za : Zvezda mi “otela” pojačanje ispred nosa
Košarkapre 21 сатVeliki povratak Kendrika Nana!
Fudbalpre 1 данPartizan je dobio lidera kakvog mora da ima u borbi za titulu (VIDEO)
Fudbalpre 1 данStanković pred Kup: Učena se vratio, Ivanić i dalje van stroja














