Košarka
„TREBA BITI SRBIN…“ Moćna poruka Mačvana nakon poraza „orlova“!
Srbija je završila priču zvanu Mundobasket, barem kad je medalja u Kini u pitanju, ali ostaje borba za Olimpijske igre.
Bolja od reprezentacije Srbije bila je Argentina, koja je ceo susret imala vođstvo i na kraju zasluženo slavila (97:87).
Komentari su različiti, ima loših, ima optimističnih, a Milan Mačvan pokušao je da otera negativnu energiju.
– Treba biti Srbin i kada se gubi, Srbija do Tokija, glavu gore i idemo po OI – poručio je Mačvan preko Tvitera.
Treba biti Srbin i kada se gubi,Srbija do Tokija,glavu gore i idemo po OI ??
— Milan Macvan (@MilanMacvan13) September 10, 2019
„Orlovi“ još uvek imaju za šta da se bore u Kini, cilj je plasman na Olimpijske igre u Tokiju 2020. godine.
Naravno, ako u sredu ne bude nekih iznenađenja.
———-
Fudbalpre 1 данBolivijci glume Argentince Rijadu Marezu i kompaniji
Fudbalpre 1 данZvezda je ponovo regionalna sila, o tome svedoče ova dva transfera (VIDEO)
Fudbalpre 1 данVoša u šestoj brzini: Lazar Ranđelović sa jedne, a Stefan Mitrović sa druge strane
Fudbalpre 1 данPredsednik Slavije iz Sofije: Ljudi iz Crvene zvezde nisu budale!
Fudbalpre 1 данMančester Siti ponudio 122.000.000 evra, ali Forestu to nije dovoljno za njegovog najboljeg igrača
Fudbalpre 4 сатаPesma marijačija na kolumbijskom kofeinu: Krenula najveća svetkovina fudbala, slavi mitska Asteka
Fudbalpre 3 сатаREZZIME DANA (četvrtak): Mali uzorak, ali bez greške
Fudbalpre 4 сатаBogdanović opleo po zvezdi svetskog fudbala, nije birao reči: Sramota je što on igra na Mundijalu


















