Košarka
Ne mogu da stanem iza ovoga što su naši igrači uradili…“ Ostoja Mijailović iskren o tuči košarkaša Partizana
Mogu da kažem da nešto nije istinito tu kako se prenosilo, ali ne mogu da kažem da je ispravno, rekao je prvi čovek crno-belih između ostalog
Ostoja Mijailović, predsednik KK Partizan govorio je o nedavnoj tuči ispred jednog kluba u kojoj je učestovalo četiri igrača crno-belih.
– Ne mogu da stanem iza ovoga što su naši igrači uradili, iza toga ne mogu da stojim, kao i iza onoga što je ranije Džejms Naneli uradio, iako je bio iziritiran protivničkim igračem. Ne mogu da kažem da je ispravno. Mogu da kažem da nešto nije istinito tu kako se prenosilo, ali ne mogu da kažem da je ispravno. Imali smo situaciju da čovek koji je 25 godina kupovao kartu uvredio Trifunovića, doživotno sam mu zabranio da uđe na utakmice Partizana, dok sam ja bar tu. Nisam to jednom uradio, mnogo puta sam platio cenu umesto drugih, nisam ja bio kriv. Uvek su zaslužni igrači i treneri, a krivi su predsednici – rekao je Mijailović u podkastu „kod Luke i Kuzme.“
Nastavio je dalje prvi čovek crno-belih.
– Sve je to u procesu, klub je pokrenuo disciplinski postupak u skladu sa pravilnikom, to je obaveza kluba. Sud takođe radi svoj posao, ali mislim da neće biti tu nešto preteško. Kao klub smo ga kontaktirali (momka koji je zadobio teške telesne povrede) – zaključio je Mijailović.
———-
Evroligapre 22 сатаŠok: Napušta Monako i Evroligu?
Fudbalpre 1 данPiščević otišao u Aziju –
Fudbalpre 1 данStanković pred Kup: Učena se vratio, Ivanić i dalje van stroja
Fudbalpre 1 данLalatović promovisan kraj Jošanice: Da osvojim Kup, pa mogu da umrem!
Fudbalpre 1 данMurinjo seda na klupu Portugala? U sve je uključen i Ruben Amorim
Fudbalpre 2 данаStanković za : Zvezda mi “otela” pojačanje ispred nosa
Košarkapre 22 сатаVeliki povratak Kendrika Nana!
Fudbalpre 1 данPartizan je dobio lidera kakvog mora da ima u borbi za titulu (VIDEO)















